Aktualności, Ekologia, Ochrona środowiska

Kupując karmę dla ptaków wspierasz działania OTOP

Dokarmianie ptaków zimą / Fot. otop.org.pl

Późna jesień to czas, gdy wiele osób zaopatruje się w pożywienie dla ptaków odwiedzających karmniki w okresie zimowym. W dokarmianiu naszych skrzydlatych sąsiadów dobór odpowiedniej karmy jest niezwykle istotny, ponieważ zimą ich zapotrzebowanie energetyczne jest wyższe niż przez pozostałą część roku.

Dokarmianie ptaków zimą / Fot. otop.org.pl

Dokarmianie ptaków zimą / Fot. otop.org.pl

Razem z firmą P.H. SIM Sławomir Herman opracowaliśmy skład dwóch mieszanek nasiennych, złożonych z nasion najczęściej i najchętniej zjadanych przez karmnikowych gości. Do końca marca 2014 r. z każdego zakupu tych specjalnych produktów (opatrzonych uwagą o rekomendacji OTOP) producent przekaże 2% jego wartości na wsparcie realizacji statutowych celów Towarzystwa. W ten sposób pomagając ptakom przebywającym w obrębie ludzkich zabudowań pomagacie nam również podejmować działania na rzecz wielu innych gatunków oraz miejsc, w których występują.

Zakupów można dokonywać za pośrednictwem internetowego sklepu www.nasiona24h.sklepna5.pl oraz przez serwis aukcyjny Allegro.pl.

Mieszanka SIM-1: www.nasiona24h.sklepna5.pl
Meszanka SIM-2: www.nasiona24h.sklepna5.pl
Mieszanki objęte promocją na stronie serwisu Allegro
Oba rodzaje mieszanek można zakupić w opakowaniach po 1, 10 i 20 kg.

Na naszej stronie uruchomiliśmy również dział poświęcony zimowemu dokarmianiu, który będziemy systematycznie rozbudowywać. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania pytań, uwag, propozycji i komentarzy na adres pomocptakom@otop.org.pl lub na nasz profil na Facebooku

Źródło: OTOP.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *