Aktualności, Ekologia, Ochrona środowiska

Zostań lokalnym koordynatorem kampani „Sprzątanie świata – Polska 2014”

Fot. Fundacja Nasza Ziemia

Chcesz wraz z nami współtworzyć kampanię „Sprzątania świata – Polska” 2014 „Turysto! Szanuj środowisko!” Zgłoś się na lokalnego koordynatora! Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych ogólnopolskich projektów społecznych jakim jest „Sprzątania świata – Polska”.

Fot. Fundacja Nasza Ziemia

Fot. Fundacja Nasza Ziemia

Kim jest lokalny koordynator? Jest to placówka oświatowa, organizacja, instytucja albo firma, która organizując wydarzenia związane ze „Sprzątaniem świata – Polska” podejmie się koordynacji tych działań na podanym przez siebie terenie (województwo, powiat, gmina). Taka organizacja musi być także otwarta na przyjęcie pod swoje skrzydła każdego chcącego brać udział w tegorocznych wydarzeniach.

Jakie warunki powinien spełnić lokalny koordynator? Musi aktywnie działać, zarządzać i wspierać wszystkich chętnych uczestników, którzy będą chcieli przyłączyć się do jego akcji.

Co oferujemy w zamian? Podmioty, które uzyskają ten status będą miały pierwszeństwo w pozyskiwaniu od nas plakatów oraz materiałów tworzonych w czasie tegorocznej edycji. Dodatkowo zostaną umieszczeni w wykazie lokalnych koordynatorów na stronie http://www.sprzatanieswiata-polska.pl/ w zakładce „O Akcji” z rozwiniętego menu „Lokalni koordynatorzy”, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł z łatwością odnaleźć instytucje odpowiedzialną w jego regionie za koordynację.

Jak stać się lokalnym koordynatorem? Wystarczy wysłać wypełniony formularz pdf znajdujący się pod tym linkiem na adres krzysztof.rogulski[at]naszaziemia.pl. W tytule e-maila proszę wypisać: Zgłoszenie na lokalnego koordynatora. O przyznaniu statusu zostaną Państwo powiadomieni w mailu zwrotnym.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować również pod wskazany adres mailowy.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia jednego z największych ogólnopolskich projektów społecznych jakim jest już 21. odsłona „Sprzątaniu świata – Polska”.

Źródło: Fundacja Nasza Ziemia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *