Ekologia, Ochrona środowiska, Wydarzenia

Platforma ekologiczna Eko-Polska

Ekologiczna platforma komunikacyjna ? Eko-Polska

24.06.2009 r. w Warszawie została podpisana deklaracja Ministrów Środowiska, Sportu i Turystyki, Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Zdrowia o współpracy przy wdrażaniu Programu „Eko-Polska”. Przyjęcie Deklaracji jest formalnym wyrazem zaangażowania ministrów w promocję Polski jako nowoczesnego kraju dążącego do spełnienia wymogów pakietu klimatycznego, a także deklaracją wspólnego wdrażania wynikających z niej zobowiązań przez podległe im instytucje i organizacje.

Aby w praktyce zrealizować cele Deklaracji, Grupa Kapitałowa Banku Ochrony Środowiska S.A. podjęła się roli realizatora projektu budowy portalu internetowego i platformy komunikacyjnej służącej promowaniu ochrony środowiska, ekologii, żywienia i zdrowego trybu życia.

Spółka Eko-Polska będzie platformą i integratorem działań w obszarze szeroko rozumianej ekologii, działając poprzez pozyskiwanie Partnerów do realizacji i promocji konkretnych programów.

Każdy z Partnerów będzie mógł realizować swoje projekty przy pełnej optymalizacji kosztów i czasu. Programy będą przygotowywane wspólnie z Partnerem lub na jego zlecenie. Eko-Polska zapewnia technologię i wsparcie redakcyjne.

Portal będzie miał  charakter społecznościowy, przeznaczony dla szerokiego odbiorcy, indywidualnego i korporacyjnego, który ma spełniać cele zarówno społeczne, jak i biznesowe.

Start portalu, po wyłonieniu wykonawców ? przewidywany jest pod koniec pierwszego kwartału 2010.

Źródło: BOSbank.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *