Aktualności, Ekologia, Ochrona środowiska, Odpady, Recykling, Wydarzenia

XII Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH

XII Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH
Data najbliższej edycji: 1-3 III 2011

Wystawa EKOTECH, co ważne, organizowana jest w regionie, który coraz częściej stawia na ekologię. Na stoiskach firmy oferują wszystko, co wiąże się z kompleksową i nowoczesną gospodarką odpadami między innymi pojemniki na odpady komunalne i surowce wtórne, prasy hydrauliczne, prasokontenery, młyny do mielenia wykorzystywane w recyklingu czy inne urządzenia umożliwiające bezpieczne i ekonomiczne gromadzenie odpadów. W Targach Kielce prezentują się przedsiębiorstwa ściśle współpracujące z urzędami gmin i miast oraz zakładami komunalnymi, pomagające w szeregu spraw związanych z oczyszczalniami ścieków i kanalizacji.

EKOTECH Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu skupiają przedstawicieli branży, którzy pochwalić się mogą stosowaniem najnowszych technologii. Dlatego też, stoiska pełne są nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych rozwiązań. Wystawa jest również okazją do specjalistycznych spotkań. Jednym z nich będzie m.in. ?Ochrona środowiska w świetle wymagań prawnych i obowiązków przedsiębiorstw?. Organizatorem i Patronem Honorowym Konferencji ekologicznej jest firma SEKA S.A. Oddział Kielce będąca jedną z największych firm doradczo- szkoleniowych w Polsce.

EKOTECH Podczas Konferencji można będzie dowiedzieć się o zmianach w przepisach prawnych, obligatoryjnych terminach oraz rodzajach dokumentów, które są w tym zakresie wymagane, zgodnie z obowiązującym prawem. Zaplanowana dyskusja umożliwi wymianę doświadczeń zawodowych, związanych z tematyką ochrony środowiska. Prelegentami będą eksperci m.in. z Uniwersytetu Humanistyczno ? Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz specjaliści ochrony środowiska z wieloletnim doświadczeniem z największych firm w Polsce.

Patronat nad wystawą EKOTECH objęli Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu, Instytut Ochrony Środowiska oraz SEKA S.A.

W 2011 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, w tym samym czasie co EKOTECH odbędą również targi ENEX, ENEX Nowa Energia i PNEUMATICON.

Źródło: TargiKielce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *