Aktualności, Ekologia, Ochrona środowiska

Rusza II edycja konkursu „Projekt: Zielony Staż”

GDOS

GDOS

GDOS

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska Rafała Rosteckiego ruszyła II edycja konkursu Projekt: Zielony Staż. Organizatorem konkursu jest Fundacja Myśli Ekologicznej z Krakowa, a Sponsorem Głównym tegorocznej edycji firma EDF Polska S.A.

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów krakowskich uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 15 lutego 2015 r. na adres aplikuj@zielonystaz.pl.

Celem konkursu jest powiązanie kreatywności młodych ludzi z doświadczeniem biznesu w ramach autorskich projektów z dziedzin ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, możliwych do realnego i praktycznego zastosowania m.in. w obszarze działalności Sponsora Głównego – EDF Polska S.A.

Już w marcu 2015 r. uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni na profesjonalne warsztaty do EDF Polska S.A., gdzie dowiedzą się jak konstruuje się projekt i zgłębią wiedzę na temat działalności przedsiębiorstwa energetycznego. W kolejnym etapie konkursu będą mieli czas na stworzenie projektu w jednym z tematów określonych przez EDF Polska S.A. i przesłanie go do organizatora do 3 kwietnia 2015 r. Laureatom konkursu zostanie zaoferowana możliwość odbycia płatnego stażu w siedzibie Sponsora, w ramach którego zostaną zrealizowane zwycięskie projekty.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu dostępne są na stronie internetowej konkursu oraz profilu Fundacji Myśli Ekologicznej na Facebook?u.

Źródło: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska www.gdos.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *