Aktualności

Jakie kwiaty kupić na wiosnę?

przebiśnieg - kwiaty
fot. zanimciurosnie.pl

Myślenie o swoim wymarzonym ogrodzie warto zacząć jak najwcześniej. Staranne planowanie – nie tylko czasowe, ale i architektoniczne – sprawi, że ogród będzie wyglądał tak, jak w wizjach przed jego założeniem. Kluczowe znaczenie ma tu czas. W ofercie centrum ogrodniczego ZNAMICIUROŚNIE.PL znajduje się wiele odmian kwiatów, które należy wysiewać wiosną – zarówno z roszadą, jak i bezpośrednio do gruntu.

Są to głównie nasiona kwiatów jednorocznych, z krótkim okresem wegetacji, który trwa maksymalnie 3 miesiące. Zasadza się je wiosną, najczęściej od marca do maja każdego roku – tak by co roku uzyskać planowany efekt. To właśnie z nasion roślin jednorocznych można uzyskać najpiękniejsze rabaty i układy kwiatowe.

W ofercie ZNAMICIUROŚNIE.PL posiadamy m.in. wysiewane do gruntu na przełomie kwietnia i maja aksamitki (uprawiane z rozsady) w odmianach m.in. żółtej i pomarańczowej, aster chiński w wielu odmianach m.in. niezwykle efektowny aster chiński ISKRA, pierwsza taka odmiana w Polsce.

Na wiosnę – między marcem a kwietnim wysiewna jest też celozja, która w naszym centrum ogrodniczym dostępna jest m.in. w wersji pierzastej i grzebieniastej. Podobnie jest z cynią, gipsówką czy klasycznym nagietkiem (w odmianach Santana i zwykłej). Również słonecznik zalicza się do klasycznych roślin jednorocznych wysiewanych wiosną – dysponujemy m.in. czerwonymi odmianami, tak samo jak niecierpek czy szałwia czerwona. Jednoroczne rośliny, które można zasiać wczesną wiosną to również werbena czy zatrawian.

Centrum ogrodnicze ZNAIMCIUROŚNIE dysponuje szeregiem odmian tych niezwykle efektownych roślin, które będą stanowić niezwykle efektową część każdego ogrodu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że z przyjemnością doradzimy, które kwiaty będą do siebie pasowały i jak przygotować je do sadzenia. Nasza firma działa w tej branży od 1991 roku, co gwarantuje, że będziemy potrafili w kompleksowy i profesjonalny sposób doradzić w każdej sytuacji co do doboru kwiatów na wiosnę i nie tylko.ZnamiCiUrosnie logo firmowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *