Promowane

Pieluchy dla dorosłych – pokonaj wstyd i ciesz się życiem!

pieluchy dla dorosłych

Utrata kontroli nad pęcherzem do ten rodzaj dolegliwości zdrowotnej, który wyjątkowo mocno rzutuje na sferę psychiczną chorego. Ciągły lęk przed znalezieniem się w kłopotliwej sytuacji, połączony ze wstydem, który tak często towarzyszy zmagającym się z NTM, skutecznie obniża samopoczucie i niejednokrotnie staje się źródłem niekończącej się frustracji. Okazuje się jednak, że wystarczy pokonać swoje obawy i sięgnąć po środki higieniczne o zwiększonym stopniu ochrony, by cieszyć się pełnią życia, nawet przy zaawansowanym NTM. Przykładem tego rodzaju produktów higienicznych są pieluchy dla dorosłych.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Aby móc zachować równowagę psychiczną i pokonać wstyd podczas zmagania się ze skutkami nietrzymania moczu, koniecznie trzeba zadbać o własne bezpieczeństwo higieniczne. Co to oznacza w praktyce? Podstawą są dobrej jakości chłonne produkty higieniczne, np. marki Tena. Każdy z nich został zaprojektowany w taki sposób, by stać się odpowiedzią na realne potrzeby osób z NTM. Różni je nie tylko budowa, ale i stopień chłonności. 

W przypadku kropelkowego nietrzymania moczu, gdzie ilość oddawanego mimowolnie moczu jest niewielka, a niekiedy wręcz znikoma, najlepiej sprawdzają się dyskretne wkładki, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa, ułatwiając podejmowanie codziennych aktywności. Średni oraz zaawansowany poziom NTM wymaga zastosowania produktów o zwiększonej chłonności, których budowa zapewni jeszcze większy stopień bezpieczeństwa dzięki dopasowaniu się do naturalnych kształtów ciała. Ich przykładem są pieluchy dla dorosłych, które chronią przed przeciekaniem w każdej sytuacji. 

Po drugie – pewność siebie 

Pieluchy dla dorosłych to przykład artykułu higienicznego, który śmiało można nazwać produktem do zadań specjalnych. Jego funkcją jest bowiem zabezpieczenie przed przeciekaniem, połączone z zapewnieniem dyskretnej i skutecznej ochrony, nie tylko przed wilgocią, ale i nieprzyjemnym zapachem. Pieluchy dla dorosłych to rozwiązanie dla każdego, kto pomimo nasilenia skutków nietrzymania moczu chce nadal cieszyć się pełnią życia. 

Doskonale sprawdzają się także w opiece nad bliskimi, którzy ze względu na podeszły wiek i pogarszający się stan zdrowia są osobami leżącymi, wymagającymi szczególnej troski. Są wygodne w używaniu. Dzięki zastosowaniu specjalnych szwów po bokach pieluch ich zdejmowanie jest bardzo proste – wystarczy jedynie je rozerwać – i nie wymaga zmiany pozycji leżącego. 

Pieluchy dla dorosłych marki Tena wykonane zostały z materiałów przyjemnych w dotyku i bezpiecznych dla skóry chorego. Ich codzienne stosowanie nie zwiększa ryzyka powstawania podrażnień. Poza absorbcją wilgoci pieluchy pochłaniają również nieprzyjemne zapachy, zapewniając przyjemne uczucie suchości i świeżości. Ich wygląd został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać jak największy poziom dyskrecji. Stosowane wraz z majtkami siatkowymi, które pełnią rolę stabilnego podkładu dla pieluch, chronią przed przeciekaniem w każdej pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *