Promowane

Slowpack – ekologiczne opakowania i akcesoria dla gastronomii

kolorowe kubki ekologiczne

Popularnym materiałem, z którego są stworzone opakowania, naczynia czy sztućce używanie w gastronomii jest plastik. Ma to związek głównie z jego niską ceną. Co roku trafia on do mórz i oceanów w ilości 8 mln. Plastik ‘’zalewa’’ naszą planetę. Niektóre tworzywa sztuczne posiadają toksyczne właściwości. Dziś, choć wiele w tej kwestii się zmieniło, nadmierna ilość plastiku to wciąż duży problem dla naszego społeczeństwa. Nadmierne ilości używane są m.in w gastronomii i serwowanemu na wynos jedzeniu. Jednym z rozwiązań na ochronę środowiska są opakowania ekologiczne.

Produkty przyjazne środowisku

Sklep Slowpack dostarcza do lokali gastronomicznych ekologiczne opakowania, wykonane z unikatowych materiałów najwyższej jakości. Opakowania są w pełni biodegradowalne i przyjazne środowisku. Tworzywa, z jakich zostały wykonane produkty to w większości bambus, certyfikowany papier pochodzący z recyklingu, drewno czy te stworzone z PLA – polilaktydu, który przypomina plastik. Łączy je jedno – są wolne od tworzyw sztucznych i mogą być poddawane kompostowaniu. 

Wśród produktów dostępnych w sklepie Slowpack znajdziemy ekologiczne opakowania, naczynia jednorazowe, sztućce, kubki i nawet szczoteczki bambusowe. Hurtownia współpracuje z najlepszymi producentami w kraju, stąd mamy pewność, że produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. 

kubki ekologiczne

Kubki ekologiczne – papier zamiast plastiku

Wśród dostępnego asortymentu znajdziemy ekologiczne kubki, które mogą zastąpić całkowicie te wyprodukowane z plastiku i serwowane klientom, jako kawa czy herbata na wynos. Kubki jednorazowe są biodegradowalne i przyjazne naturze. Wbrew pozorom, są równie wytrwałe jak te z plastiku. Ekologiczny kubek jest odporny na niskie i wysokie temperatury. Można bez problemu podawać w nim napoje od -20⁰C 100⁰C i przy okazji smak pozostanie ten sam. Świetnie znajdą swoje zastosowanie w kawiarniach czy mobilnych punktach sprzedaży aromatycznej i pysznej kawy.

Papierowy kubek to również świetna okazja do promocji własnej firmy, gdzie możemy umieścić własne logo lub hasło.

Zmianę docenią Twoi klienci, którzy są coraz bardziej świadomi zagrożeń, jakie są związane z nadmierną ilością i produkcją tworzyw sztucznych na świecie. Pokaż im, że Ty i Twój lokal także poważnie podchodzicie do ochrony środowiska. Sprawdź dostępną ofertę i szeroki wybór ekologicznych produktów w Slowpack i postaw na naturalny wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *