Aktualności, Promowane

Materiały i worki filtracyjne w jednym miejscu. Wybierz jakość

chmury ba błękitnym niebie

Worki filtracyjne do urządzeń odpylających muszą spełniać najwyższe standardy jakości. Korzystając z nich, możesz liczyć na wydajność, trwałość oraz zakres działania spełniający Twoje oczekiwania i wymagania prawne. Pytanie tylko, który producent worków filtracyjnych oferuje produkty najwyższej klasy, dostępne w przystępnych cenach? 

Gdy w grę wchodzi troska o środowisko naturalne i ochronę naszej planety przed nadmierną emisją pyłów, lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania. Skorzystaj z porad doświadczonych ekspertów GEKO FILTRATION i znajdź produkty, które rozwiążą wszystkie problemy pojawiające się w Twoim zakładzie. 

Jakie worki filtracyjne wybrać?

Worki filtracyjne od GEKO FILTRATION to połączenie wysokiej jakości, trwałości oraz atrakcyjnej ceny. Firma ta już od ponad 40 lat zajmuje się systemami odpylania, które korzystają z filtrów workowych i nie tylko. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu zwrócić się tam możesz, nawet jeśli nie wiesz, jakiego produktu dokładnie potrzebujesz. 

Pomocni pracownicy zapoznają się z Twoją sytuacją. Wypytają o niezbędne do oceny szczegóły, branżę, w której działasz, a następnie wskażą najkorzystniejsze rozwiązanie – zarówno dla Twojego portfela, jak i środowiska.

Producent worków filtracyjnych najwyższej klasy

Wchodząc na stronę https://gekofiltration.pl/produkty/worki-filtracyjne, możesz wybrać worek filtracyjny dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Wszystkie produkty z tej kategorii przeznaczone są do tzw. filtracji suchej, czyli konfekcji worków filtracyjnych do przemysłowych systemów odpylania. 

Do produkcji worków filtracyjnych używane są natomiast różne materiały. Zależne są od rodzaju działalności czy typu pyłów. Są to np. worki filtracyjne wykonane z:

  • poliestru,
  • polipropylenu,
  • poliakrylonitrylu.

Oprócz tego dostępne są też takie materiały filtracyjne jak: poliimid, PPS czy meta-aramid. Każdy z tych produktów wykonany jest z najwyższej jakości produktów i jest gwarancją prawidłowego przebiegu filtracji.

Bogata oferta worków filtracyjnych i nie tylko

GEKO FILTRATION oferuje jednak nie tylko worki filtracyjne, ale również bogatą paletę innych produktów. Oprócz filtrów workowych przez internet zamówić możesz również m.in. kompensatory tkaninowe, filtry patronowe, rękawy do odsiewaczy, włókniny, maty i siatki filtracyjne. 

Filtry workowe, filtry kieszeniowe, kasetowe i wiele innych

Pod adresem https://gekofiltration.pl/produkty/filtry-kieszeniowe-i-kasetowe znaleźć możesz filtry kieszeniowe oraz kasetowe. Doskonale sprawdzić się mogą w szafach sterowniczych czy systemach klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Ze względu na działanie podzielić je można na trzy podstawowe grupy:

  • Klasy G2, G3, G4 (wstępne);
  • Klasy M5, M6 (medium);
  • Klasy F7, F8, F9 (dokładne). 

Ich głównym zadaniem jest przechwytywanie pyłu z otoczenia i sprawianie, by nie przeniknął w ten sposób do przestrzeni użytkowej. Ponadto kieszenie filtracyjne są pierwszym etapem oczyszczania, stosowanym w zakładach produkcyjnych, biurach, hotelach czy szpitalach. Filtry kasetowe z kolei kupić możesz w wersji plisowanej (w ramie kartonowej lub ramce ze stali ocynkowanej) albo płaskiej (ramka ocynkowana bądź kartonowa).

Jak widzisz, GEKO FILTRATION oferuje wszystkie niezbędne produkty filtracyjne, które mogą sprawdzić się w Twojej firmie. Możesz zamówić je w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Ponadto doświadczeni eksperci oferują pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania, jeśli wciąż masz wątpliwości. Skorzystaj z ich usług i razem dbajcie o nasze największe dobro – środowisko naturalne.

Mogłoby Ci się również spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *